Hakkımızda

Ticari faaliyetimiz sonlanmıştır. Sipariş alınmamaktadır

Benim masalım  bir Parfe Medya Yayın iştirakidir.  Kişi ve kurumlara özel çocuk kitapları yayınları üzerine olan faaliyet alanımız dahilinde; öncelikli hedeflerimiz, “Kişiye Özel Hikaye Kitapları” formatında, çocukların kahramanı oldukları kitapları okurken, hayal güçlerine, karakterlerinin gelişimine, yaratıcılıklarına ve okumaya olan ilgilerinin artmasına katkı sağlamaktır.

Kitaplarımız çocuklarımızı birer kahraman yapmanın yanında, dünyamız, çevre bilinci, ülkelerin tanıtımı, kişisel değerlerin önemi gibi olgularla  onların kişisel gelişimi ve bilgi dağarcıklarına katkı sağlamaktadır. Kitaplarımız modern pedagojinin gerekliliklerine özen gösterilerek hazırlanmış ve her biri kendi alanında uzman kişilerin değerlendirmelerine tabii tutulmuştur. Kitaplarımız ayrıca çocuklara hediye seçiminde, uzun yıllar saklanacak bir hatıra alternatifi olarakta yoğun ilgi görmektedir.

Benimmasalim.com  olarak kişiye özel hikaye kitaplarımızın yanında,  çocukların kişisel gelişimi hususundaki yayıncılık faaliyetlerimize devam etmek, yeni kitaplar ve araçlar geliştirmek için özverili ve özenli çalışmalarımıza her geçen gün devam ediyoruz.

Çünkü çocuklarımızı seviyoruz ve kitaplarımızı sevgiyle yapıyoruz…

Benim masalım kişiye özel çocuk kitaplarıyla, çocuklara mükemmel bir hediye vermeye ne dersiniz ?
Kitaplarımız okuma hediyesi olarak ve okuma bayramı hediyeleri içerisindeki en popüler olan hediyelerden. Hem okumayı öğrenen çocuklara okuma hediyesi olarak , hem de okuma bayramlarında yapılan okul ve sınıf organizasyonlarında unutulmaz bir hediye olarak fazlasıyla tercih ediliyor. Ayrıca tüm özel günlerde de çocukları kendi hikayelerinin kahramanı yapabilirsiniz. Tatil zamanı yaklaştığında güzel bir karne hediyesi mi almak istediniz veya yeni yıla girerken ona çok güzel bir yeni yıl hediyesi mi vermek istediniz ? Kendisinin kahramanı olduğu ailesinden yaşadığı şehirden kesitlerin yer aldığı ve fotoğrafının da bulunduğu bu kitap onu çok mutlu edecek! Ana sayfa üzerinde kitaplarımızı inceleyebilir ve hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Özel günlerde bireysel sipariş vererek sevdiklerinizi kitap kahramanı yapabilir veya okul öncesi, ilkokul sınıfınız veya kurumunuz için toplu hediye arayışlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz.