Bizim için Ne Dediler?

Benimmasalim.com ve kişiye özel hikaye kitaplarımız ile ilgili yorumları okuyabilirsiniz.

 

Murat DEMİRCİ
Kitabın ilk sayfasını açtığında, kendi resmini gören ve saatlerce elinden bırakmayan oğlumun gözlerindeki ışıltı her şeye bedeldi.. Çocuklar için mükemmel bir hediye. Teşekkürler.

Tuğba BAŞARAN
Kitap bana ulaşmadan bu kadar kaliteli olacağını tahmin etmiyordum açıkçası. Gerçekten çok özel bir hediye oldu kızım için.

Sevda DEMİR
Çocuklara hediye bakarken sizin sitenize ulaştım. Eline kitap almayan oğlum, Uzay Macerası kitabınızda ilk sayfada kendi resmini gördüğünden beri astronot olacağım diye tutturdu ve kitabı günde 10 defa okuyor… Teşekkürler…

Yavuz İLERİ
Çocuklara kitap sevgisi aşılamak için mükemmel bir ürün ve çocuk kitapları arasında güzel bir alternatif. Teşekkürler Parfe Medya…

Emine BAĞDAT
Akşam 5 de sipariş verdiğim kitap Sabah 10 da elimdeydi. Senelerdir e-ticaret sitelerinden alışveriş yaparım fakat ben bu kadar hızlı teslimat görmedim… Ayrıca çocuklarım kitaplarınıza bayıldı. Çocuklara hediye bakan tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum. Teşekkürler…..

İlknur ÖZBAY
Kitap kaliteniz ve teslimat hızınıza hayran kaldım… Her şeyden önce siparişimle ilgili yardımlarınız ve ilginizden dolayı çok teşekkür ederim… İyi çalışmalar ve başarılar…

Hayriye ÜNSAL
Çocuklara hediye edilebilecek en güzel şey kitap. Bir de bunu tamamen çocuğa özel hikaye kitabı haline getirme fikriniz mükemmel. Kitaplarınızı çok beğendik. Teşekkürler.

Ali SEÇKİN
İnternetin başına geçip, çocuklara hediye bakarken sitenize ulaştım. İyiki de ulaştım, kitaplarınız bir çocuğa okuma sevgisi kazandırmak için alınabilecek en güzel ürün. İyi çalışmalar dilerim, yeni kitaplarınızı bekliyoruz heyecanla.

Hediye DEMİRTAŞ
Kitaplarınız bugün elimize ulaştı. Çocuklara hediye seçiminde mükemmel bir alternatif. Fazlasıyla beğendim, müşteri hizmetlerinizde yer alan çalışanlarınızın ilgisinden dolayı da çok teşekkür ederim.

Selim UĞURLU
Kişiye özel kitap fikriniz gerçekten muhteşem. Çocuklara çok özel bir hediye verme fırsatım oldu sayenizde. Yaptığınız çalışmalardan dolayı sizi kutlarım.

Yağmur GÜZELYURT
Merhaba, kişiye özel hediye alternatifleri arasında ilk defa karşılaştığım mükemmel bir ürün. Çocuk kitaplarını kişiselleştirme fikriniz harika. Çocuğum kitaplara karşı artık çok daha ilgili…   Teşekkürler.

Pelin GÜNDOĞDU
Çocuklar kitaplarınızı çok beğendi. Çocuklara hediye edilebilecek en güzel şey, kişiselleştirdiğiniz hikaye kitaplarınız. Teşekkürler.

Saadet AYDOĞAN
Çok güzel bir iş yapıyorsunuz. Sitenizden, müşteri hizmetlerinizden aldığım elektrikten işinizi ne kadar çok severek yaptığınızı görebildim. Yeni kitaplarınızı heyecanla bekliyoruz…

Gülay ERYAMAN
Siparişimi, sitenizde yazan tarihten çok daha önce gönderdiğiniz ve istediğim tarihe yetiştirdiğiniz için çok  teşekkür ederim.

Murat TANRIÖVER
Kitaplarınız, çalışma kaliteniz, ciddiyetiniz, kısacası her şeyinizle mükemmelsiniz…

Zeynep ERDEK
Bugüne kadar kızıma aldığım en değerli ve özel hediyeydi. Kitabı ona verdiğim zaman çok sevineceğinden ve yıllarca saklayacağından eminim. Sizlere çok teşekkür ederim.

Tülin KARA
Oğluma kitabı verdiğimde, ilk sayfada kendi resmini görünce şaşırdı. Daha sonra kitabın kendi ismiyle yazıldığını gördü ve sevinçten çılgına döndü. Bu kadar beğeneceğini ve mutlu olacağını tahmin etmiyordum açıkçası. Çok güzel bir iş yapıyorsunuz. Sizleri tebrik ederim.

Sacide UĞUR
Sınıfımız öğrencileri için yaptırdığımız kitaplar bugün ulaştı. Güzel bir şey çıkacağını tahmin ediyordum ama kitap kalitenizin bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim doğrusu. Kitaplarınızı okulumuzdaki tüm öğretmenler de çok beğendi. İlgi alakanız ve hızlı teslimatınız için teşekkür ederim.

Gülin DENİZ
Süper fikir, hızlı teslimat…  Teşekkürler.

Elif DUMANKAYA
Hakkımızda bölümünde, kitaplarımızı sevgiyle yapıyoruz demişsiniz. Öyle yaptığınız, müşteri hizmetlerinizden tutun da kitaplarınıza kadar, o kadar belli ki. Teşekkürler…

Halime ÜSTÜNER
Kitaplarınız muhteşem, yeni kitaplarınızı bekliyoruz heyecanla…

Melih DELİBAŞ
İnternetten alışveriş yaparken her zaman çekinen biriyimdir. Hızlı geri dönüşlerinizle ve yardımlarınızla fazlasıyla güven veren ve işini çok düzgün yapan bir yapınız var. Tebrikler..

Sadi KIRKPINAR
Kitaplar elime ulaştı. Müthiş bir iş çıkarmışsınız. Emeği geçenlere teşekkürler.

Nuray MEMİŞ
Siparişlerimi bugün aldım. Gerçekten çok ama çok beğendim. Çocuklarım için manevi değeri büyük ve özel bir hediye olacak. Ellerinize sağlık..

GONCA BİNGÖL
Kitap bugün elime geçti, ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Peker ALDERE
Ürünlerinizi teslim aldım. Bu kadar hızlı olmasını gerçekten beklemiyorduk. Çok kaliteli ve özenli bir çalışma. Aklınıza, ellerinize sağlık.  Tekrar teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye edeceğim.

Haldun DİRİL
Merhabalar, emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Sadık BAŞKAHRAMAN
Sayın yetkili, bu çalışmanızdan dolayı sizi tebrik ederim. Bu gibi farklı yaklaşımlar çocuklarımızın kitaplarını çok daha fazla sevmelerini sağlayacaktır.

Gülistan KARAKAŞ
Daha öncede hediye olarak sipariş etmiştim. Baskı kaliteniz harika  ve tabiki böyle bir yaratıcılıktan ötürü çok teşekkür ederim. Kuzenim kitabı elinden düşürmüyor Doğumgününün en dikkat çeken ve güzel hediyesiydi. Ellerinize sağlık…….

Nagihan SEFEROĞLU
Elinize sağlık çok güzel olmuş zamanında gönderdiğiniz içinde çok teşekkürler.

MUHTEREM TEKE
Sipariş verdiğim kitabımız geldi. Böyle güzel bişeyi bize kazandırdığınız için teşekkürler…
Ellerinize gönlünüze sağlık… Oğlumun kreşinde de herkes çok beğendi, çoğu arkadaşımız da edinmek istiyor.

Nurhan ÖZEN
Kitaplarınızı çok beğendik. Hızlı gönderiniz için de teşekkür ederim.

Tuğrul DOĞULU
Çocuklarıma böylesine özel bir hediye vermemi sağladığınız için sizlere teşekkür etmek istedim. Herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Saygılarımla.

Helin AYTUĞ
Kişiye özel kitaplarınız gerçekten harika. Hikaye kitaplarınızı herkese tavsiye ediyorum.

Birsen AKGÜN
Merhaba, kitabınız elimize ulaştı. İlgili, alakanız ve hızlı gönderiniz için teşekkür ederiz.

Güliz DEMİRBAHÇE
Merhabalar, Sipariş gereken yere ulaştı ve yeğenim kitabı gerçekten çok beğenmiş. Hizmetinizden dolayı en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Beytullah KAHRAMAN
Çocuklara hediye seçmek için araştırırken sitenize ulaşmıştım. Hikaye kitaplarınız biraz önce elime ulaştı. Çok güzel bir iş çıkarmışsınız. Teşekkür ederim, herkese tavsiye edeceğim.

Şenol ÖZÜDOĞRU
Çocuklar için mükemmel bir hediye. Kısa sürede teslimatınız ve hediyeyi doğum gününe yetiştirdiğiniz için teşekkürler.

Hanife DİLER
Kişiye özel çocuk kitaplarınız, içerik, kalite ve elbette fikir olarak mükemmel.

Orçin YETKAN
Çocuklarıma böyle güzel bir hediye vermemi sağladığınız, ilginiz ve hızlı teslimatınız için teşekkür ederim. Tanıdığım herkese tavsiye edeceğim. Kolay gelsin.

Tuğçe KAÇMAZ
Hikaye kitaplarınızı çok beğendik. 4. siparişimi de biraz önce verdim. Böyle bir fikri hayata geçirdiğiniz için sizi tebrik ederim.

Şebnem GÜRBÜZ
Yeğenlerim için çok güzel bir hediye oldu. Çocuklar kitaplarınıza bayıldılar. Ayrıca hızlı gönderiniz için de teşekkür ederim.

Halit YILMAZ
Kişiye Özel Hikaye kitabım geldi. Beklediğimden çok daha güzel ve şık. Dün sipariş vermiş olmama rağmen bugün elime ulaşmış olması için de ayrıca teşekkür ederim.

Tuluğ AKÇAKOCA
Kişiye özel hikaye kitaplarınız gerçekten çok kaliteli. Bu fikri bu kalitede hayata geçirdiğiniz için tebrik ederim.

Nadide HÜRKAN
Masal kitaplarınız bugün elime ulaştı. Her yönüyle şık ve güzel bir içeriği sahip. Bu şekilde özelleştirdiğiniz masal kitaplarınızın yenilerini heyecanla bekliyorum.

Aytül SERENDER
Kişiye özel masal kitaplarınız her yönüyle mükemmel, hikaye kitaplarınızın cilt ve kapak kalitesinden içeriğine kadar özenle hazırlanmış bir çalışma. Kişiye özel hikaye kitaplarınızı tüm tanıdıklarıma tavsiye edeceğim.

Nuray SERDİREK
Kişiye özel hikaye kitaplarınızı sınıfımız öğrencilerine verdiğimiz de ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı bir defa daha anladık. Kitapları ellerinden bırakmamak bir yana, genel olarak kitaplara olan sevgileri de fazlasıyla arttı. Kaliteli ve hızlı çalışmanız için tekrar teşekkürler.

Ayşe YÖNDEN
Okulumuz dahilinde 2 sınıf için yaptırdığımız kişiye özel hikaye kitaplarınız bugün tarafımıza ulaştı. Kitap kalitenizden ve özel içeriğinden son derece memnun kaldık. Sizlere çok teşekkür ederiz, umarım tekrar çalışma fırsatı buluruz.

Helin SULUGÖZ
Kitabımız bugün kargo ile bize ulaştı emeğinize ve yüreğinize sağlık kızım çokkk mutlu oldu size çook teşekkürler, Kişiye özel kitaplarınızı bütün sevdiklerime tavsiye edeceğim.

Renda İŞMEN
Kargom elime ulaştı çokkkkkk teşekkür ederim.Süpersiniz:)

Aylin TEZCAN
Kargoyu teslim aldım ve ürünü çok beğendim. Hem de tam kızımın doğumgününde almış oldum 🙂
En kısa zamanda yeni siparişler  geçmeyi düşünüyorum.   Çoooook teşekkürler.

Orçin GÜNYAZAR
Merhaba kitap elime ulaştı. Çok beğendim. İlginiz, emeğiniz ve hizmetiniz için teşekkürler.
Bir başka kitapta görüşmek üzere.

Ergun SOLMAZ

Çocuklara yapıcı ve eğlendirici hikaye kitapları ve masal kitapları arayışımda karşılaştığım sitenizden verdiğim kişiye özel hikaye kitabı siparişlerim hemen ulaştı. Çocuklarım kelimenin tam anlamıyla çılgına döndüler ve her şeyden önce çok mutlu oldular. Çok güzel bir fikir. Bu fikri bu güzel sunum ve kaliteyle hayata geçirdiğiniz için sizi tebrik ederim. Hikaye kitapları veya masal kitapları konusu geçen her ortamda tüm tanıdıklarımı sitenize yönlendiriyorum.

YASEMİN GÜNBATI

Merhaba kolejimiz için yaptırdığımız kişiye özel kitaplarımız bugün ulaştı. Hepsi de çok güzel, teşekkürler emeğiniz için.

ORÇUN YILDIRIM

Kişiye özel hikaye kitabımız bugün ulaştı. Kızım için mükemmel bir hediye oldu. Sizlere çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.
 
MELİHA GÜNTÜRK
Okuma bayramı hediyeleri arasında bugüne kadar verdiğimiz en güzel hediyeydi. Çocuklar çok mutlu oldular. Tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim..
 
Saliha PEKTAN
 Okuma bayramı organizasyonumuz için yaptırdığımız hediye kitaplar ulaştı. Bir öğretmenden öğrencilere verilebilecek en güzel hediye ! Teşekkürler.

Benim masalım kişiye özel çocuk kitaplarıyla, çocuklara mükemmel bir hediye vermeye ne dersiniz ?
Kitaplarımız okuma hediyesi olarak ve okuma bayramı hediyeleri içerisindeki en popüler olan hediyelerden. Hem okumayı öğrenen çocuklara okuma hediyesi olarak , hem de okuma bayramlarında yapılan okul ve sınıf organizasyonlarında unutulmaz bir hediye olarak fazlasıyla tercih ediliyor. Ayrıca tüm özel günlerde de çocukları kendi hikayelerinin kahramanı yapabilirsiniz. Tatil zamanı yaklaştığında güzel bir karne hediyesi mi almak istediniz veya yeni yıla girerken ona çok güzel bir yeni yıl hediyesi mi vermek istediniz ? Kendisinin kahramanı olduğu ailesinden yaşadığı şehirden kesitlerin yer aldığı ve fotoğrafının da bulunduğu bu kitap onu çok mutlu edecek! Ana sayfa üzerinde kitaplarımızı inceleyebilir ve hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Özel günlerde bireysel sipariş vererek sevdiklerinizi kitap kahramanı yapabilir veya okul öncesi, ilkokul sınıfınız veya kurumunuz için toplu hediye arayışlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz.