Çocuklar için özel hikaye kitapları, çocuklara hediye, çocuk kitap, Benimmasalim.com
Çocuklara Karne Hediyesi
Çocuklara Karne Hediyesi

Her çocuk bir kitap kahramanı!

 

 

En Yaratıcı Karne Hediyesi Kişiye Özel Hikaye Kitapları...

 

 

 

>>>Karne Hediyelerimizi ana sayfa üzerinde inceleyebilirsiniz.

 

Karne Hediyesi

Çocukların tüm yıl boyunca çalışmalarının bir ödülü niteliği taşır karneler. Karne hediyesi de olmazsa olmazlardandır  tabi çocuklar için. Çocuklarımızın okul yaşamında önemli bir yere sahip olan karne, başarı durumları ne olursa olsun küçük bir hediyeyle pekiştirildiğinde onları derslerine ve eğitimlerine yönelik daha fazla motive edecektir.


Çocukların başarıları her zaman farklı şekillerde desteklenmelidir. Çocuklara karne hediyesi alınırken sadece karne başarıları gözetilmemelidir. Karnesinde düşük notlar da yer alsa çocukları teşvik etmek için ve bir dönem sonraki çalışmalarını daha büyük motivasyonla gerçekleştirmelerini sağlamak için karne hediyesi alınabilir. Çocuklara karne hediyeleri verilirken, eğitimlerine önem verildiği, eğitimleri  için harcadıkları zamanın taktir edildiği ve bunun önemsendiği de hissettirilmelidir. Karne hediyesi b u şekilde daha iyi yerini bulacaktır.
Karne hediyesi alınırken, çocukların eğitim hayatları nazarında daha fazla motive olmalarını sağlayacak, farklı seçenekler değerlendirilmelidir..  Çocuklar için en güzel karne hediyesi yine kitaplar olacaktır elbette ki. Tatil döneminde keyifle okuyacağı çeşitli kitaplar hem onlara iyi zaman geçirtecek hem de eğitici özelliğiyle kitap sevgilerini artıracaktır.


Bir de bu kitapların tamamen kendilerine özel hazırlandığını gördüklerinde, hem daha fazla sevinecekler hem de okumaya ve kitaplara olan ilgileri de fazlasıyla artacaktır.


Karne notları ne olursa olsun, çocuklarımız geride bıraktıkları yılda çalışmalarının karşılığında mutlaka taktir edilmeliler ve küçük hediyelerle de bu taktir desteklenmelidir.

Çocuklara Dair (Tümü)
Etiketler
çocuk hediye
çocuk hikayeleri
çocuk kitap
çocuk kitapları
çocuk öykü kitapları
çocuk yayınları
hikaye kitapları
isme özel kitap
kişiye özel hikaye kitabı
kişiye özel kitap
kişiye özel masal kitabı
masal kitapları
Benimmasalim.com PARFE MEDYA YAYIN - O. Temiz Mah. 1024. sok 1. cad. Çankaya-ANKARA, T: (312) 9112923, bilgi@benimmasalim.com
© 2011 Benimmasalim.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Sitede yer alan resim, çizim, fotoğraf, yazı ve diğer içerikler yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi kısmen de olsa alıntı yapılamaz, kopyalanamaz, basılı ve elektronik mecralarda yayınlanamaz, çoğaltılıp dağıtılamaz.
E-Ticaret